10282 NAMIBIAN WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10282 |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 299kg |